Bahçe Duvarı Ankara

TUĞLA DESENİ

 
Günümüzde bahçe duvarı gerek dış tehlikelerden korunmak için gerekse dekorasyon açısından arazilere yapılan duvarlar olarak bilinmektedir. Bahçe duvarı boyutları kişilerin isteklerine göre değişmektedir. Bahçe duvarı yaptırmak isteyenler bazen dekorasyon açısından bazen de güvenlik açısından bahçe duvarı yaptırmaktadır. Gelişen teknolojiler sonucunda bahçe duvarı yapımı da oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu işi yapan bir Firma olarak kendi desenli kalıplarımız ile taş deseni, tuğla deseni, düz desen ve istenilen deseni logoyu yapmaktayız. Bahçe duvarlarında kullanılan deseninin önemi yoktur önemli olan işçiliktir ve kullanılacak  malzemeler  beton, demir, çelik kalıp dır. Çünkü çelik kalıp ile yapılan duvarlar kaliteli ve sağlam olmaktadır.

TAŞ DESENİ

Ülkemizde bahçe duvarı yapımı işini yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların bahçe duvarı yapım fiyatları birbirinden farklıdır. Bahçe Duvarında Fiyat hesaplanırken genel olarak yapılacak ölçüler dikkat alınır. Ayrıca kullanılacak malzeme tipine göre de bu fiyatlarda artma ya da azalma görülmektedir. Onlarca firma arasında bizim firmamızı seçerseniz uzman işçilik ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde işinizi hızlı bir şekilde yapabiliriz.

 
Bahçe duvarı şehirlerde daha çok yaygın olarak yapılırken kırsal bölgelerde o kadar yaygındır çünkü kırsal bölgelerde hırsızlık ve bahçe içerisine koruma altına almak niyetinde yapılmaktadır. Birçok kişi duvar yaptırırken sağlamlık önemli iken bazı kişiler için tasarım daha çok önemlidir. Duvar yaptırırken yaptıracağınız firmanın daha önce yaptıkları işleri görerek duvarınızı yaptırabilirsiniz. Bu konuda profesyonel hizmet sunan firmamız isteyebileceğiniz duvar tipini yapmayı siz değerli müşterilerimize garanti etmektedir.
Bahçe duvarı yaparken o yerin arazi şartları göz önüne alarak yapılması oldukça önem arz etmektedir. Çünkü duvar terazili ve yükseklik ölçüsüne göre temel yapılmalıdır.  Eğer kendiniz bu işi yapacaksanız tüm bunları dikkate almalısınız. Örneğin; yüksek duvarda temel ölçüleri ve kalınlığı  değişmektedir. Standart ölçülerde isterseniz yükseklik 1 m ve altıda kalınlık ve temel ölçüsü değişkenlik sağlar. Eğer bu işi ustası olan ve bahçe duvarı konusunda şu ana kadar yaptığımız birçok işi referans alırsak işinizi kendi işimiz gibi görür ve siz değerli müşterilerimize gerek dekoratif açıdan gerekse güvenlik ve dayanıklılık açısından en iyi hizmeti sunmayı size bir borç biliriz.

Yorum (1)

 • Atilla Ayyildiz| 5 Mart 2018

  Merhabalar
  Beton bahçe duvari m2 fiyat nedir işçilik fiyatı dahil ne kadar ?
  Ve işçilik hariç ne kadar?
  Ankara da Benim arsam var210 metre uzunluk yükseklik 2.5 metre olsa
  Fiyatınızı bekliyorum iyi calismalar dilerim.
  Atilla Ayyildiz

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *